Film ze ślubu – oferta 2020r.

W pełnym pakiecie filmujemy od przygotowań od ustalonej godziny (standardowo jesteśmy dostępni dla Was od godz. 11:00) do godziny 1:00 w nocy.

Film trwa w zależności od Państwa wymagań od 45 do 140 min, (najczęściej wybierana długość to około 90 min.) a składa się on z:
– Trailer , czyli zapowiedź filmu, którą możecie Państwo otrzymać do wglądu i podzielenia się ze znajomymi przez internet jeszcze przed zakończeniem pracy nad całym filmem
– Przygotowania przed ślubem
– Ślub – długość tej części filmu zależna jest od charakteru Państwa uroczystości, i państwa wymagań. Najczęściej jest to 6-10 min. jednak na życzenie może być dłużej.
– Wyjście z kościoła, życzenia
– Powitanie na weselu
– Pierwszy taniec
– Zabawa taneczna pokazana w sposób klasyczny (dźwięk zastany, utwory taneczne pokazane po kilkadziesiąt sekund) – ilość tego materiału ma główny wpływ na ostateczną długość filmu
– Teledysk – zabawa weselna pokazana w ciekawy, nowoczesny sposób, dwu-trzy minutowy klip oparty o wybrany utwór muzyczny
– Tort weselny
– Oczepiny
– Nowoczesne podsumowanie filmu.

Film otrzymujecie Państwo na dwóch kopiach BluRay w pełnej jakości HD oraz na dwóch kopiach DVD w jakości standardowej.

Przede wszystkim, nasze filmy różnią się jakością i sposobem wykonania od najczęściej spotykanego postrzegania filmów ślubnych. Tworzymy je w taki sposób , żeby każdy z przyjemnością je obejrzał, zarówno Para Młoda, rodzice, rodzina czy znajomi. Za każdym razem staramy się ciekawie i efektownie opisać obrazem i dźwiękiem całą uroczystość od przygotowań aż do końca oczepin. Dbamy o szczegóły, ukazując detale zarówno domu w którym para młoda się przygotowuje, kościoła jak i sali weselnej. Oczywiście nie może też zabraknąć detali związanych ze strojem Pary Młodej. Wszystko to razem składa się na ciekawie urozmaicone opowiadanie Waszego dnia, takie, które ogląda się z przyjemnością i chętnie się do niego wraca. Stawiamy przede wszystkim na kreatywność i i ciekawe pokazanie przebiegu wydarzeń, ale posiadamy również mocno rozbudowane zaplecze techniczne, aby wydarzenia te pokazać jak najciekawiej, w jak najbardziej atrakcyjny sposób i w jak najwyższej jakości.

Korzystamy z nowoczesnego sprzętu DSLR Full HD firmy CANON („lustrzanki”). Obok tego, w pracy wspomagamy się dodatkowo mikrokamerą sportową – również w jakości Full HD – pozwalającą nagrywać w nietypowych warunkach, najczęściej używana jest do nagrywania przejazdu w samochodzie. Poza tym używamy systemów stabilizacji od profesjonalnych statywów, przez listwy do jazdy kamerowej na glidecam do stabilizacji w ruchu włącznie. Poza tym warto zaznaczyć to co nas wyróżnia i co często doceniają nasi dotychczasowi klienci, że cały film poddawany jest szczegółowej, dokładnej obróbce graficznej i kolorystycznej, ujęcie po ujęciu, co owocuje kinowym wyglądem naszych filmów. Poza tym dbamy również o jakość dźwięku, dlatego dźwięk nagrywany jest dwutorowo tzn. jedno źródło dźwięku to standardowy mikron nakamerowy, natomiast drugie to system bezprzewodowego nagrywania dźwięku, który rejestruje dźwięk prosto ze źródła, czyli np. z głośnika w kościele lub z miksera zespołu na sali weselnej.

W przypadku gdy podejmiecie Państwo z nami współpracę, w tygodniu przed ślubem ustalamy drogą mailową dokładnie wszystkie szczegóły wesela po kolei – tak że możecie Państwo zdecydować o sposobie realizacji różnych momentów filmu. Możecie Państwo zaproponować również swoją muzykę do wykorzystania w filmie, lub pozostawić ten wybór nam.

Standardowy koszt filmu w sezonie wyglądają następująco:
– Film wykonany przez jednego operatora – 3000 zł
– Film wykonany przez dwójkę operatorów – 4000 zł
Powyżej 100 km od Bydgoszczy mogą pojawić się dodatkowe koszty związane z dojazdem, ustalane podczas podpisywania umowy lub wcześniejszego kontaktu.

Film z jednej kamery jest filmem pełnowartościowym, dynamicznym i zrealizowanym w taki sposób, żeby ciekawie się go oglądało. Film wykonany z dwóch kamer zachowuje wszystkie zalety filmu z jednej kamery, pozwalając jednak jeszcze ciekawiej przedstawić poszczególne wydarzenia z całej uroczystości. Dzięki dwóm kamerom możemy być w dwóch miejscach naraz np na sali i przed salą czy kościołem w momencie przyjazdu na ślub czy wesele, możemy ciekawiej pokazać wejście i wyjście z kościoła, możemy lepiej uchwycić emocje podczas przysięgi. Dwie kamery pozwalają również lepiej i ciekawiej pokazać zabawę weselną w sposób tradycyjny jak i w sposób nowoczesny w formie teledysku. Ponad to przy dobrych warunkach atmosferycznych i drogowych można ciekawie nagrać przejazd na ślub lub wesele w ruchu z samochodu, najlepiej różnice te można docenić oglądając materiały z naszej prezentacji, do której link podałem powyżej.
Czy warto skorzystać z oferty dwukamerowej? Jeśli tylko budżet na to pozwala, na prawdę warto. Jeśli jednak chcemy obciąć koszty, to również materiał nagrany z jednej kamery pozwoli stworzyć niezapomnianą pamiątkę Waszego dnia ślubu.

Dokładamy wszelkich starań żeby wykonany przez nas film pozwolił zachować Państwa emocje oraz wszystkie wysiłki i starania włożone w przygotowanie Waszej uroczystości i na dodatek w taki sposób, że będziecie chętnie wracali do niego jeszcze wiele razy a i znajomi powinni być pełni podziwu po obejrzeniu go. Pozwalam sobie na taką ocenę naszej pracy w związku z wieloma opiniami, które przekazują nam nasi dotychczasowi klienci a nie raz i ich rodzice spotkani gdzieś przypadkiem na mieście czy znajomi wracający do nas z polecenia w celu zamówienia kolejnego filmu. Na potwierdzenie tych słów można zapoznać się z opiniami wystawionymi nam przez naszych dotychczasowych klientów: http://wideofilmowanie-bydgoszcz.video-weselne.pl/ ( u dołu strony)